Alates tänasest on Pimedate Ööde Filmifestivali lühifilmidele ja animatsioonile pühendatud kärgfestivali PÖFF Shortsi passid saadaval Piletilevis siit!

PÖFF Shorts koosneb viiest võistlusprogrammist ning mitmetest kõrvalprogrammidest, kus publikut ootab ees tipptasemel filmi-ja animatsioonikunst ning võimalus avastada seninägematuid talente. Esmakordselt toimub PÖFF Shortsi rahvuslik võistlusprogramm, kus näeb viimaste aastate parimaid Eesti lühifilme ja -animatsioone.

Mis on PÖFF Shortsi pass?

PÖFF Shortsi pass on isiklik, fotoga varustatud passikaart, mis võimaldab külastajal välja võtta igal soovitud PÖFF Shortsi seansile ühe pileti ning tagab piletita sissepääsu kõigile ülejäänud PÖFF Shortsi seanssidele juhul, kui saalis on vabu kohti.

Passikaardiga saab osta ka igale seansile ühe sõbrahinnaga pileti.

Kuidas PÖFF Shortsi passi osta?

1. Osta passipilet Piletilevist.
2. Alates 2. oktoobrist 2017 saada passikaardi jaoks oma eesnimi, perekonnanimi, telefoninumber, dokumendifoto ja pileti ID e-posti aadressile kassa@poff.ee Samuti lisa, mis linnast soovid oma passikaarti kätte saada.
3. Passi valmimisest antakse teada e-kirja teel, millega koos saadetakse ka PÖFFi passi kasutamisjuhend, õigused ning täpsema info passi kättesaamise protsessi kohta.
4. Passikaardi saab kätte alates suure eelmüügi esimesest päevast 10.11.2017 PÖFFi info- ja piletimüügikeskustest.

Kontakt ja info: kassa@poff.ee

Lühi- ja animafilmide festival PÖFF Shorts leiab tänavu aset 21.-26. novembrini Tallinnas.