Erinevate Tubade Klubi Kino Sõprus Artis 1 Artis 2 Kinomaja BFM Supernova
19:00
Uus Eesti anima
19:00
20:14
Külaline
19:30
20:00
20:30

Kino Sõprus

Artis 2

Erinevate Tubade Klubi Kino Sõprus Artis 1 Artis 2 Kinomaja BFM Supernova
16:00
Nukufilm 60
16:15
17:49
16:30
Olemise talutav kergus
16:30
18:03
Külaline
17:00
17:30
18:00
Allhoovus
18:15
19:30
Külaline
Kellele paistab päike
18:00
19:46
Külaline
18:30
19:00
Kui ma olin leinas
19:00
20:39
Külaline
19:30
20:00
Peidupaik
20:00
21:18
Külaline
20:30
Süütuste aeg
20:30
21:56
Külaline
Üht-teist minu emast
20:30
21:41
Külaline
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
Late Night Love
ATHENA I TARTU
23:15
00:29
ATHENA I TARTU
23:30

Erinevate Tubade Klubi

Kino Sõprus

Artis 1

Artis 2

Kinomaja

BFM Supernova

Erinevate Tubade Klubi Kino Sõprus Artis 1 Artis 2 Kinomaja BFM Supernova
16:00
Euloogia unistusele
16:00
17:43
Külaline
Mati Kütt retrospektiiv
16:00
17:08
Külaline
Süütuste aeg
16:00
17:26
16:30
17:00
17:30
Allhoovus
17:30
18:45
Külaline
18:00
Olemise talutav kergus
18:00
19:13
Külaline
18:30
19:00
Valeühendus
19:00
20:18
19:30
Veidruste linn
19:30
21:00
20:00
Üht-teist minu emast
20:15
21:26
Külaline
20:30
21:00
Ootusärevus
21:00
22:16
Külaline
21:30
22:00
Öökino
22:00
05:00

Erinevate Tubade Klubi

Artis 1

Artis 2

Kinomaja

BFM Supernova

Erinevate Tubade Klubi Kino Sõprus Artis 1 Artis 2 Kinomaja BFM Supernova
16:00
Uus Eesti anima
16:00
17:14
16:30
VAF New Talents
16:30
17:21
17:00
17:30
Illusioon
17:45
19:04
Külaline
18:00
Strange. Love.
18:00
19:47
Külaline
18:30
19:00
19:30
20:00
Best of Annecy
20:00
21:10
Veidruste linn
20:00
21:30
20:30
Valeühendus
20:30
21:48
21:00
21:30
Late Night Love
21:45
23:19
Külaline
22:00
22:30
23:00
23:30

Kino Sõprus

Artis 1

Artis 2

Kinomaja

BFM Supernova

Erinevate Tubade Klubi Kino Sõprus Artis 1 Artis 2 Kinomaja BFM Supernova
12:00
Retrokuld
12:00
13:00
12:30
13:00
13:30
14:00
Strange. Love.
14:00
15:47
14:30
15:00
15:30
Elu vürts
15:30
17:43
Külaline
16:00
16:30
17:00
Kolmanda astme lähisuhted
17:00
18:42
Külaline
17:30
18:00
18:30
19:00
Ootusärevus
19:15
20:31
Elu vürts
19:00
20:53
19:30
20:00
20:30
21:00
Illusioon
21:00
22:19
Külaline
Nukufilm 60 sünnipäev / PÖFF Shorts lõpupidu
Nukufilm / Niine 11
21:00
03:00
Nukufilm / Niine 11
21:30
22:00

Erinevate Tubade Klubi

Kino Sõprus

Artis 2

BFM Supernova

Erinevate Tubade Klubi Kino Sõprus Artis 1 Artis 2 Kinomaja BFM Supernova
11:00
Koomiksilaat
Solaris Keskus
11:00
20:00
Solaris Keskus
11:30
12:00
Maailmamultikad+töötuba
Nukufilmi Lastestuudio töötuba
12:00-12:45
12:00
13:45
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
Retrokuld
14:30
15:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
Shorts võitjad
18:00
19:40
Euroopa lood
18:15
19:40
Külaline
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
Shorts võitjad
ATHENA I TARTU
20:30
22:10
ATHENA I TARTU
Shorts võitjad
20:30
22:10
21:00
21:30
22:00

Erinevate Tubade Klubi

Artis 1

Artis 2

Kinomaja

BFM Supernova

No events available!

 

 

*Külalistega seansid võivad lõppeda hiljem